Published On: 6 Shtator, 2016

Hashim Thaçi i rrasi hundët edhe në futboll. Larg kombëtares tregtar trojesh

Hashim Thaçi, presidenti i Kosovës, ka hyrë në zhveshtorën e ekipit kosovar pas barazimit (1:1) historikë ndaj Finlandës.

Lojtarët e Kosovës kanë pasur një mysafir special në zhveshtore. Fjala është për presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin.

Ky i fundit, i shoqëruar nga kreu u FFK-së, Fadil Vokrri, ka uruar lojtarët kosovar për barazimin (1:1) historik ndaj Finlandës.

Përveç Thaçit në tribunat e stadiumit ishte edhe Presidenti i AKR-së, Behxhet Pacolli si dhe shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Ismet Beqiri. /Express

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. fery thotë:

    …mbasi paska qene ne Turku te Finlandes edhe miljarderi Bexhet Pacolli ateher me gjasa gjithe keta ” fukarej ” te Kosoves paskan qene mysafir te tije dhe shpenzimet i paska hjeke miljarderi shqiptar megjithese , do te kishte qene shume me mire qe ato shpenzime z.Pacolli te ua kishte dhene si bakshish lojtareve te mrekullzeshem te reprezentacionit te Kosoves

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...