Published On: 25 Janar, 2016

Hashim Thaçi, duhet të arrestohet! Punoi për Francën

Pjesëtari i shoqërisë civile, Rron Gjonvci ka reaguar ndaj deklaratës së ish- shefit të shërbimit sekret francez, i cili kishte theksuar se Hashim Thaçi ishte rekrutuar nga ky shërbim, dhe është agjent i saj. Gjinovci në një shënim në Facebook ka theksuar se prokuroria duhet ta arrestoj menjëherë dhe të filloj hetimet.

Shënimi i plotë i tij:

E pyesin Hashim Thaçin a është agjent francez ende, por ai qesh dhe nuk jep përgjigje. Mandej shfaqet Pierre Samy ish shefi i shërbimit francez të sigurisë.
Gazetari: a është ai ende agjent francez?
Samy: në dijeninë time po.
Prokuroria ish dashtë menjëherë me e arrestu me paraburgim edhe me i fillu hetimet. Ky person është i rrezikshëm për venin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...