Published On: 26 Shkurt, 2016

Hashim Thaçi: Do të jem gjithmonë në shërbimin tuaj

Presidenti i ardhshëm i Kosovës Hashim Thaçi, ka folur menjëherë pasi mori votat e mjaftueshme për postin e të parit të shtetit, raporton GazetaBlic.

Ai ka thënë se do të jetë gjithmonë në shërbim të popullit.

“Do të jem përulësisht gjithmonë i juaji dhe në shërbimin tuaj! HTH”, ka shkruar ai në facebook.

Hashim Thaçi arriti t’i mbledhë votat e nevojshme tek ne raundin e tretë, ku mori gjithsej 71 të atilla./GazetaBlic/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...