Published On: 5 Maj, 2016

Hashim Thaçi “cakrron gotën” me Ramush Haradinajn (Foto)

Vizita e përfaqësuese së Lartë të Bashkimit Evropian, Frederica Mogherini si duket ka ndikuar edhe në pajtimin e pozitës dhe opozitës.

Përfaqësuesja e Lartë e BE- së për Politika të Jashtme, Frederica Mogherini, ka zhvilluar edhe me liderët kosovarë, shoqëria civile dhe gazetarë.

Në këtë takim i pranishëm ka qenë edhe Presidenti i vendit, Hashim Thaçi.
 Në këtë takim Presidenti i vendit, Hashim Thaçi dhe lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj janë parë duke u përshëndetur dhe shtrënguar duart, përcjell “zëri.info”.

Mbetet të shihet se më të vërtetë ky mund të quhet një pajtim, kur dihet se ka kohë që ka mos pajtime mes tyre.

Për më shumë shikojeni fotografitë:

w1

w2

w3

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...