Published On: 26 Gusht, 2016

Hasani: Më kanë ofruar postin e kryeprokurorit, e refuzova sepse paga nuk më konvenonte

Enver Hasani, ish-kryetar i Gjykatës Kushtetuese ka thënë në “Interaktiv” të KTV-së se po të donte do ta merrte postin e kryeprokurorit të vendit.

Ai tregoi se ai post i ishte ofruar dhe pse e refuzoi këtë post.

“Po ta kisha dashtë do ta kisha marrë. Më kanë bërë ofertë në vitin 2013, sepse kam pasur kredi 1,050 euro dhe nuk më ka konvenuar paga”, ka thënë Hasani.

Ai ka refuzuar disa herë pyetjen e gazetarit për të treguar se kush ia ka bërë ofertën.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Dardan thotë:

    Ty te kan ofruar detyren e ka
    Kryeqenefit edhe ti kete detyre po e kryen me sukses te jashtzakonshem.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...