Published On: 20 Gusht, 2016

Hasani: Komisioni po mashtron për demarkacionin, ja faktet se kufiri është në Çakorr e Kullë (FOTO)

Se koalicioni qeverisës nuk i ka votat për miratimin e Marrëveshjes për demarkacionin me Malin e Zi këtë më së miri e dëshmojnë kundërshtimet që po ia bëjnë disa deputetë të PDK-së dhe LDK-së, përcaktimit të vijës kufitare nga Komisioni Shtetëror për Demarkacion.

Deputeti i PDK-së, Nait Hasani në profilin e vet në Facebook ka publikuar disa fotografi me të cilat, thotë ai dëshmon se Komisioni Shtetëror për Demarkacionin po e mashtron opinionin rreth kufirit Kosovë – Mali i Zi.

“Fakte që dëshmojnë se Komisioni po mashtron për demarkacionin. Këto foto dëshmojne pikat kufitare në Çakorr e Kullë. Vlerësojeni vet”, ka shkruar Hasani, duke i bashkangjitur disa foto postimit të tij. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...