Published On: 17 Qershor, 2016

Harroni këto bukuroshe, kjo është fotoja erotike nga takimi Francëz – Shqipëri (Foto)

Ndeshja Francë – Shqipëri, u komentua aq shumë jo vetëm për rezultatin 2:0 dhe lojën e mirë të Shqipërisë, por edhe për tifozët shqiptarë.

Mediat e huaja i pushtuan bukuroshet shqiptare, të cilat u komentuan aq shumë. Mirëpo, ne nuk pamë bashkë tifozë francez dhe shqiptarë deri në publikimin e kësaj fotoje nga “Getty Images”.

Një puthje e ngrohtë midis dy tifozëve të flakët është shkrepur në stadiumin “Veledrome”, shkruan Express.

Fotoja është shpërndarë aq shumë në rrjetet sociale duke u pëlqyer me të madhe. Shumica e përshkrimeve ishin “Puthje franceze”./GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...