Published On: 19 Prill, 2016

Harrojini tangat, ja ku vjen një tendencë e re për verën

Disa çmenduri thuhet se zgjasin pak.

Por ky model mbathjesh për femra po reziston dhe po kthehet në trend.

Tani që vera po troket, harrojini tangat.

Quhen C-String dhe janë më shumë si një shirit që vendoset në zonën intime.

Edhe yje të njohur po i përdorin, ndërsa në forume ka shumë debat.

Disa thonë se nuk janë të rehatshme, ndërsa meshkujve u pëlqen t’ua dhurojnë femrave të tyre.

The C-StringKendall JennerThe C-StringThe C-StringThe C-StringThe C-String

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...