Published On: 14 Shkurt, 2016

Harrojini lulet dhe çokollatat, propozohet dhurata ideale për Shën Valentin

Festa e të dashuruarve, “Shën Valentini” po afron dhe shumë njerëz po bëjnë planet e tyre për dhuratat e mundshme.

Lule apo çokollata, një darkë e shtrenjtë apo një udhëtim në çift?

Një ide krejt e veçantë është prezantuar në një nga tregjet e kompanisë së tregtimit “Tesco” në Angli.

Në një arkë sallatorësh, ishte vendosur kjo tabelë ku shkruhej “Ideal për Valentinin”.

A do ta preferonit sallatorin si dhuratë?

bgwHUEAl

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...