Published On: 14 Shkurt, 2016

Harrojeni shiun, ‘shijoni’ pishinat më të bukura në botë

Harrojeni për pak momente kohën me shi dhe ‘zhytuni’ në ëndërrime.

Ky është një koleksion me disa prej pishinave më të bukura në mbarë botën.

 

Infinity pool at the Marina Bay Sands hotel, SingaporeSharkchuteHanging Gardens Ubud Hotel in BaliThe Oberoi Udaivilas pool in Udaipur, IndiaHuvafen Fushi resort in the MaldivesChongwe River House pool in ZambiaGolden Nugget pool in Las Vegas, NevadaPool at Boucan by Hotel Chocolat in St. LuciaVelassaru Resort in the MaldivesLeCrans Hotel and Spa pool in Crans Montana, SwitzerlandIcebergs pool at Bondi Beach, AustraliaThe Roman Pool at Hearst Castle

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...