Published On: 28 Qershor, 2016

Harroijini tifozet e tjera seksi, kjo ua vë kapakun (Foto)

Kur ëndrrat e tij po fundoseshin pasi kombëtarja e tij Anglia po humbiste në lojën ndaj Islandës, ishte vetëm një gjë që mund ta bënte të ndihej mirë futbollistin Dele Alli.
Mesfushori i Tottenham Hotspurs është parë shumë i afërt me një zeshkane bukuroshe e cila po e përcjellte ndeshjen nga afër, ku për një moment ai iu afrua asaj dhe e puthi, transmeton arbresh.info.

Bukuroshja vendosi duart e saj rreth qafës së 20 vjeçarit derisa Anglia kishte humbur keq në ndeshjen ndaj Islandës të hënën mbrëma.Nuk dihet ende për identitetin e bukuroshes e cila dukej e mahnitshme.s_1467108751-2406997 (1)

s_1467108751-2406997z_1467108729-679801

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...