Published On: 10 Prill, 2016

Harrohet gazi nëntokësor në Lipjan (Video)

  • Pat bërë shumë bujë të madhe lajmi se nëntoka e Torinës së Lipjanit ka gaz.

Ato ditë u fol shumë për këtë gaz natyror dhe shtoi shpresat se po dalin në sipërfaqe edhe pasuri të tjera nëntokësore.

Mirëpo gjithçka u harrua shumë shpejt.

Tashmë pronari që priti për një kohë të gjatë autoritetet për të ndërmarrë hapa konkretë e ka mbyllur vendi prej nga dilte gazi, raporton transmetuesi publik.


Harrohet gazi nentokesor ne Lipjan

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...