Published On: 29 Shtator, 2016

Haraqija: Vetëvendosje, krijim i Thaçit- por i ka dalë doresh (Video)

Ish-ministri i Kulturës si anëtar i LDK-së, Astrit Haraqija, duke i komentuar deklaratat e deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje (VV), Albin Kurti, se rajoni mund të përfshihet në luftë, ka theksuar se ato janë deklarata vetëm të tijat.

Sipas tij, deputeti i VV-së, Albin Kurti dhe “banda e tij” nuk kanë hezituar ta quajnë Ibrahim Rugovën spiun., duke shtuar se VV-ja është krijim i Hashim Thaçit.

“Mua po më dhimbset populli që po e paguan këtë hesap. Krijimi i VV-së është krijim i Thaçit. Po edhe atij i kanë dalë prej doresh. Kur kam folur për këtë temë para pesë vitesh kanë qeshur me mua”, ka theksuar Haraqija.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...