Published On: 5 Korrik, 2017

Haradinaj viziton Lushtakun në Prekaz (FOTO)

Kandidati i PAN për kryeministër vendi, Ramush Haradinaj, është parë të ketë vizituar Kryetarin e Komunës së Skënderajt, Sami Lushtakun, ish-komandant i UÇK-së për zonën e Drenicës, i liruar dy ditë më parë nga burgu.

Vizitën e Haradinajt tek oda e Lushtakut, e dëshmon një fotografi e publikuar në rrjete sociale, derisa të gjithë shihen në Prekaz teksa mbajnë në duar flamurin kombëtar.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...