Published On: 13 Maj, 2016

Haradinaj tregon hartën e fshehur të Demarkacionit (Foto)

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj ka prezantuar një hartë në lidhje me vijën kufitarë me Malin e Zi, ku ka thënë se ka qenë e mbajtur fshehur nga komisioni qeveritar.
“Nëse deri më sot keni pasur dilema për kufirin, po ju prezantoj hartën e mbajtur fshehur nga komisioni qeveritar dhe pushtetit aktual. Ska rrugë tjetër përpos protestës së nesërme”, ka shkruaj Haradinaj në Facebook.

auto_1414141463150398

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...