Published On: 6 Prill, 2016

Haradinaj prenë emblemën e UÇK-së (Foto)

Deputetit të  Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Daut Haradinaj i është bërë një befasi nga të rinjtë e AAK për ditëlindjen e tij

Haradinaj në ditëlindjen e tij të 38 ka qëndruar në mesin e të rinjve të Aleancës të cilët i kanë  përgatitur një tortë e  që mban emblemën e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Ai si duket me qef ka prerë tortën që mban këtë shenjë  dhe ka ndarë kohë të mirë me bashkëpartiakët e rinjë./GazetaTribuna./

Daut-HaradinajDaut

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...