Published On: 6 Janar, 2016

Haradinaj “përvjel mangët” për rrëzimin e qeverisë me 9 janar (Video)

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, nëpërmjet një postimi në Facebook ka njoftuar për përgatitjet e që po bëhen përpara mbajtjes së protestës gjithëpopullore për rrëzimin e Qeverisë.

Haradinaj njoftoi se sot ai ka takuar strukturat e AAK-së si dhe të opozitës në qytetin e Pejës dhe Deçanit.

“Sot gjatë ditës kam takuar strukturat e AAK-së dhe opozitës në Pejë dhe Deçan, në vazhdën e përgaditjeve për protestën e 9 Janarit”, ka shkruar Haradinaj në facebook, ku ka postuar edhe një video.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...