Published On: 8 Shkurt, 2016

Haradinaj: Nuk ka marrëveshje, zgjidhja e vetme shpërbërja e Parlamentit

  • Menjëherë pas takimit ka folur kreu i AAK’së Ramush Haradinaj. Ai thotë se gjatë këtij takimi ka shprehur shqetësimin e tij se si shteti është kapur nga PDK dhe LDK.

 

Thotë se shteti ka  mungesë investimesh, Rend dhe ligj të politizuar skajshmërish. Edhe politika e jashtme sipas tij ka dështuar. “Vendi duhet të shkojë në zgjedhje dhe presidenti të shkojë në zgjedhje të drejtpërdrejta”, ka thënë Haradinaj.

Sipas tij, opozita është e bashkuar: “Shihemi me 17 shkurt”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...