Published On: 19 Qershor, 2016

Haradinaj: Ndeshja me Rumaninë, beteja shqiptare e shekullit (FOTO)

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka thënë se në këto ditë të Evropianit ka parë mbështetjen e madhe që i është ofruar Shqipërisë.

“Shqiptarët pavarësisht se prej nga vijnë, kanë manifestuar mbështetje të madhe për Kombëtaren Shqiptare por edhe civilizim e kulturë njëkohësisht, duke u bërë model i tifozërisë në stadiumet e futbollit.”

“Sot jam aty ku zhvillohet beteja shqiptare e shekullit në futboll, i tëri me futbollin dhe me djelmoshat e Kombëtares KuqeZi”, ka shkruar Haradinaj, transmeton Klan Kosova.
haradinaj1haradinaj2haradinaj3
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...