Published On: 7 Mars, 2016

Haradinaj Mustafës: FSK-ja është gati të bëhet ushtri, ti nuk e di a je gati!

  • Deputeti i AAK-së Daut Haradinaj i ka reaguar Isa Mustafës i cili gjatë një takimi me Ministrin kroat të Mbrojtjes ka thënë se FSK është e gatshme për t’u bërë ushtri. Haradinaj ka thënë se FSK është tash e sa kohë gati për t’u bërë ushtri.

Ja çfarë shkruan Haradinaj.

Isa Mustafa paska deklaruar se FSK është e gatshme të shndërrohet në ushtri. Unë mund ti them Isa Mustafës se FSK-ja ka qenë e gatshme të shndërrohet në ushtri tash e sa kohë dhe është edhe tani. Veç Isa Mustafa, nuk e di nëse është i gatshëm apo jo!

Përndryshe, veproni ashtu si për presidentin e sapozgjedhur dhe bëne ushtrinë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...