Published On: 19 Shkurt, 2016

Haradinaj: Ky regjim është i shkarkuar dhe s’mund të vazhdoj të punoj më

Në një proponcim për media Ramush Haradinaj tha regjimi është i shkarkuar dhe mbajtja e seancave ë mëtejme nuk ka logjikë më për të gjithë ne. Më tej Haradinaj tha se:
“Ky regjim është i shkarkuar dhe s’mund të vazhdoj të punoj më”, tha ai. Sencën e sotshme e pëngoj ësërsiht opozita duke hedhur gazëlotsjelljës dhe duke u konfrontuar me forcën e sigurisë mbrenda sallës së Kuvendit. Haradinaj mezi flise me që I kishte mbushur sytë me lotë./ Shqiptari.eu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...