Published On: 14 Shtator, 2016

Haradinaj: Janë shtuar votat kundër demarkacionit

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se do të marrin pjesë në seancën e radhës së Kuvendit.

Ai ka thënë se pas tërheqjes nga rendi i ditës çështja e demarkacionit në Kuvend, nuk kanë arsyeje që të mungojnë në seanca, ku sipas tij numri i votave është rritur që i thonë jo demarkacionit.

“ Seancën e radhës do të marrim pjesë sepse është rritur numri i votave që i thonë jo demarkacionit. Opozita është e vendosur dhe dihet që përgjigja e deputetve të opozitës është jo sa i përket demarkacionit”, ka thënë Haradinaj.

Ndryshe, Haradinaj priti në takim Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. /ZERI/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...