Published On: 31 Mars, 2016

Haradinaj: Ja pse u përplasëm brenda opozitës!

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj ka folur edhe për opozitën. Ai në emisionin “Click” ka thënë se opozita është e bashkuar.
“Në shumë tema ne kemi pasur disa dallime. Mirëpo, ajo që ka qenë me rëndësi është kundërshtimi i përbashkët, dhe mendojmë se ky kundërshtim është legjitim”, tha ai, raporton Gazeta Blic.
Haradinaj ka thënë se ka diskutim brenda opozitës për intensitetin e protestës. “Do ta gjejmë një mënyrë që ta rrisim intensitetin e protestës”, tha ai.
Sipas tij, në etapën e kundërshtimit s’kemi pasur shumë dallime. Dhe së dyti, për pjesën e zgjedhjeve, është hapur herët debati.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...