Published On: 22 Janar, 2016

Haradinaj fton qytetarët edhe më masivisht në protestë

Kryetaru i AAK-së Ramushi Haradinaj,në konferencën e përbashkët për medie të opozitës ka theksuar se protesta e qetë do të jetë dhe më madhështore se ajo e 9 janarit.

“Ftojmë qytetarët që të na bashkohen”, ka përfunduar ai

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...