Published On: 26 Mars, 2016

Haradinaj flet përmallshëm për Donikën

  • Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka komentuar largimin e Donika Kadaj Bujupit prej AAK-së. Ka thënë se ka dëgjuar vetëm njoftimin në televizion se u largua.

“Nuk e di, vetëm e kemi pa njoftimin në KTV”, ka thënë Haradinaj në konferencën e sotme.

Donika Kadaj Bujupi ka qenë udhëheqëse e deputetëve të AAK-së dhe njëherësh edhe në udhëheqjen e kësaj partie. Ajo po pritet t’i bashkohet Lëvizjes Vetëvendosje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...