Published On: 30 Maj, 2017

Haradinaj filloi fushatën në QKUK

I nominuari për Kryeministër nga koalicioni parazgjedhor PDK-AAK-NISMA, Ramush Haradinaj ka nisur fushatën zgjedhore në Klinikën Emergjente në Prishtinë.

Haradinaj, nga emergjenca ka arsyetuar vizitën e tij në këtë klinikë.

“Kisha dëshirë që në nisje të fushatës të jem në klinikën emergjente pasi që edhe vetë gjendja në Kosovë është emergjente dhe këtë situatë duhet ta marrim seriozisht”, tha Haradinaj.

Fushata zgjedhore do të zgjasë 10 ditë nga dita e sotme. /Gazeta Blic/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...