Published On: 24 Gusht, 2017

Haradinaj arrin në sallë të Kuvendit (Foto)

Mandatari i koalicionit PAN për kryeministër, Ramush Haradinaj, ka arritur në sallën e Kuvendit, ku për pak pritet të nisë vazhdimi i seancës konstitutive

Bashkë me Haradinajn kanë ardhur edhe deputetët tjerë të AAK-së.

Në sallë ndodhen të gjithë deputetët e legjislaturës së re, dhe për pak pritet të nisë seanca.

Kreu i AAK-së kur ka hyrë në sallë ka përshëndetur deputetët e të gjitha partive, përfshirë ata të LAA-së dhe të VV-së.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...