Published On: 16 Tetor, 2016

Haradinaj: Adrian Krasniqi, luftëtar i madh

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, në 19-vjetorin e rënies së dëshmorit Adrian Krasniqi e ka kujtuar atë, duke thënë se ishte një luftëtari i madh për lirinë e atdheut.

Postimi i Haradinajt në Facebook:

“Në përvjetorin 19-të të Adrian Krasniqit, një luftëtari të madh për lirinë e Atdheut! Sa e madhe ka qenë sakrifica e tij dhe e shumë djemve si ai! Prandaj dhe obligimi ynë për ta jetësuar idealin e tyre, nuk është zgjedhje por përcaktim!
RH”, ka shkruar ai në facebook.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...