Published On: 3 Maj, 2016

Hapet Aeroporti i Prishtinës

Pas aksidentit të mbrëmshëm, ku ka dal nga pista një aeroplan, sot nga ora 16:00, Aeroporti Ndërkomëtar i Prishtinës “Adem Jashari” është hapur dhe të gjitha operimet kanë filluar të zhvillohen normalisht.

Kështu thuhet në një njoftim të Aeroportit të Prishtinës, ku luten të gjithë udhëtarët që ta vizitojnë web faqen zyrtare të aeroportit për informacione në lidhje me fluturimet e tyre.

 Ndryshe, Aeroporti ende nuk ka ndonjë raport zyrtarë se pse ka dal nga pista aeroplani, në të cilën ishin mbi 100 udhëtarë./kp
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...