Published On: 2 Prill, 2016

Hapen vende të reja të punës, kërkohen çobanë me përvojë pune (FOTO)

Është ky një konkurs për punë i shpallur në një nga gazetat e shpalljeve dhe shitblerjeve në Shqipëri “Çelësi”. Përmes këtij konkursi kërkohen çobanë me përvojë pune, pasi që është evidente mungesa e tyre.

coban

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...