Published On: 27 Janar, 2016

Hapen bisedimet për Cuadradon

  • Juventusi dhe Chelsea kanë hapur bisedimet mes tyre për transferimin e Juan Cuadrado.

Kolumbiani erdhi te Zonja e Vjetër si huazim me të drejtë blerje për 20 milionë euro.

Tuttosport shkruan se bisedimet mes klubeve janë hapur përsëri për të vendosur të ardhmen e lojtarit.

Gazeta beson që bianconerët janë të gatshëm të blejnë lojtarin, por me një çmim më të vogël se ai i marrëveshjes.

Megjithatë pritet që bisedimet të zgjasin më shumë dhe mund të përfundojnë në shkurt ose në mars.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...