Published On: 22 Janar, 2016

Hamiti tregon“çelësin” e suksesit në politikë të ish-presidentit të ndjerë Ibrahim Rugova (Video)

Muhamet Hamiti, Këshilltar shumëvjeçarë i ish-Presidentit Rugova, ka qenë i ftuar sonte në emisionin “Komiteti”.

Hamiti ka folur edhe për imazhin, idetë dhe “çelësin” e suksesit në politikë të Ibrahim Rugovës.

Si arriti të gëzonte gjithë atë mbështetje?

Ja çfarë thotë Hamiti:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...