Published On: 4 Mars, 2016

Hamburg: Banda serbe dhunon një vajzë

Mediat gjermane transmetojnë se “bandat serbe” kanë dhunuar një vajzë 14 vjeçare ku sipas këtyre mediave në këtë ka qenë prezent edhe një vajzë e cila ngjarjen e kishte filmuar me kamerë.

Vajza pa ndjenja ishte e lënë gjysmë zhveshur në një rrugë në Hamburg e cila sipas mediave gati se është gjetur e ngrirë.

Thuhet se vajza më herët ka qenë në banesën e një vajze 15 vjeçare me origjinë serbe e cila është shfrytëzuar si karrem dhe ajo me kamerë ka filmuar krimin që kanë kryer Boshko Pavlloviq dhe Aleksandër Nikolas Kampf.

Mediat gjermane shkruajnë se dy meshkujt kanë detyruar vajzat që të pinë alkool në mënyrë që njërën ta dhunojnë ndërsa tjetrën ta detyrojnë që ta filmojnë.

Thuhet se policia është në ndjekje të Pavlloviq dhe edhe të tre refugjatëve serbë që akuzohen për tentim vrasje pasi që 14 vjeçaren e kanë hedhur pa rroba në rrugë.

Ajo është gjetur në rrugë pa ndjenjë ku më pastaj është dërguar në spital ku është konstatuar se është në rrezik për jetën.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...