Published On: 12 Prill, 2016

Halil Matoshit ia ka vjedh zemrën Vetëvendosja

Opinionisti Halil Matoshi, ka thënë se i beson Vetëvendosjes kur kjo e fundit insiston se ka vija të kuqe për partitë  në pushtet, kurse njejtë nuk ka deklaruar për dy parititë tjera opozitare, AAK dhe NISMA-në, për të cilat ka shprehuar rezarva.

“Unë i besoj VV-së kur deklaron se ka vija të kuqe për PDK-në dhe LDK-në”, ndërsa AAK-së dhe NISMA-së nuk i besoj aspak lidhur me këtë çështje”, ka thënë Matoshi.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...