Published On: 16 Qershor, 2016

Halil Matoshi: Qe në çfarë vendi na ka shndërruar Hashim Thaçi!

Analisti politik, Halil Matoshi ka reaguar ndaj raportimit të medie se edhe rektori i UP-së, Marjan Dema është avancuar në revista indiane. Matoshi në një shënim në Facebook ka theksuar se Kosova po shndërrohet në një vend të pajetueshëm, dhe atë sipas tij, falë Hashim Thaçit, raportom Gazeta Blic.

Shënimi i plotë:

Edhe Rektori Demaj – mashtrues!?

A ka mbet dikush me etike profesionale ne kete vend?
A jane shqiptaret kryesisht mashtrues apo meriten per kete zvetenim shoqnor e kane elitat kulturore e politike?
A po shperbahet kjo shoqni qe n’krye te shtetit ka vene kriminele e mashtrues ordinere, njerez te dhunshem dhe hajdute?
Kosova po shndrrohet ne vend te pashprese, t’pa jetueshem…
Qe ne cka e ka shndrrue vendin Hashim Thaci & Co!???

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...