Published On: 19 Qershor, 2016

Hajnat vrasin rojën në Konjuh të Lipjanit

Një person është vrarë në fshatin Konjuh të Komunës së Lipjanit, përderisa ishte duke punuar roje nate në një firmë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë përderisa i ndjeri H.V, rreth 60 vjeç, ishte duke punuar roje në kompaninë “Copron”.

Gazeta Express ka mësuar se i ndjeri është qëlluar me armë nga disa hajdutë, të cilët kishin hyrë pas mesnatës në kompaninë ku ai po bënte roje.

Policia dhe ekipet e mjekësisë ligjore tashmë janë në vendin e ngjarjes duke e bërë ekspertizën.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...