Published On: 10 Maj, 2016

Hajnat vjedhin para në Koorporatën Devolli

Korporata Devolli dje ka qenë cak i hajnave.
 Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës, thuhet se një Vjedhje e rëndë ka ndodhur në kompaninë Devolli Coporation në Prishtinë, transmeton lajmi.net

Sipas PK-së, hajnat kanë arritur të hyjnë me forcë në objektin e kësaj kompanie ku kanë vjedhur një shumë parash.

 “Kompania Devolli Corporation, Prishtinë 07/09.05.2016 – 19:00-08:00. Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar brenda objektit dhe nga aty kanë arritur të vjedhin një shumë parash. Njësitë policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raport. ]
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...