Published On: 23 Shtator, 2016

Hadërgjonaj flet për të ardhmen te Kosova (FOTO)

Florent Hadërgjonaj ka thënë se tani është i përqendruar tek ekipi i tij, por në të ardhmen do të tregoj për kë ka vendosur

Futbollisti shqiptar, Florent Hadërgjonaj për gazetën zvicërane “Blick”ka thënë se ka pasur kontakte me Kosovën, por që ende nuk ka asgjë zyrtare rreth përgjigjes përfundimtare.

Futbollisti i Bundesligës ka thënë se aktualisht është i përqendruar tek ekipi i tij duke shtuar se në të ardhmen do të tregojë se për kë do të vendosë.

LEXO:  19 afganë tentojnë të hyjnë ilegalisht në Kosovë

“Po, është e vërtetë që unë kam folur me Kosovën dhe jam i nderuar për këtë. Por unë iu kam bërë me dije edhe atje se aktualisht jam i përqëndruar vetëm te klubi im, Ingolstadt. Në të ardhmen unë do të ju tregojë se për kë kam vendosur. Gjithçka tjetër çfarë flitet për mua, është e trilluar” ka thënë Hadërgjonaj.

florenti

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...