Published On: 12 Tetor, 2017

Habiten kuçovarët, aeroplani zbret në mes të bulevardit të qytetit (Video/Foto)

Një situatë aspak e zakontë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Kuçovës dhe më konkretisht në pjesën e bulevardit të vogël të këtij qyteti me pak banorë.

Ka qenë ulja e një aeroplani në pjesën e bulevardit, përpara pallatit të oficerëve të Kuçovës, ajo që u ka bërë përshtypje shumë banorëve e kalimtarëve.

Ata që kanë dërguar pamjet filmike pranë JOQ.al bëjnë me dije se aeroplani do të qëndrojë si një relike pranë këtij vendi.

Në fund të fundit, nuk u ndodh të gjithëve të shikojnë një aeroplan në mes të qytetit, apo jo?

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...