Published On: 6 Janar, 2016

Gundogan i pashitshëm ne janar

Menaxheri gjeneral i Juventusit, Giuseppe Marotta, ka thënë se Ilkay Gundogan është i pashitshëm.

Bianconerët kanë shprehur interesim për mesfushorin e Borussia Dortmundit, i cili kushton mbi 30 milionë euro.

“Juventusi po merr pjesë në tri gara dhe ne duam t’i fitojmë. Më e vështira, padyshim është Liga e Kampionëve, ku gjenden skuadrat më të forta”.

“Ne jemi paksa të qetësuar tash për tash, po na kthehen lojtarët. Akoma kemi lojtarë që nuk kanë mundur ta tregojnë veten sa duhet, si Asamoah dhe Pereyra që nuk luan”.

“Gundogan është një emër që nuk e kemi nxjerrë ne, por ai konsiderohet i pashitshëm nga Borussia Dortmundi. Është akoma herët të dimë se si do të jetë tregu në qershor”, ka deklaruar Marotta.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...