Published On: 19 Dhjetor, 2015

Guardiola nesër konfirmon të ardhmen

Trajneri spanjoll, Pep Guardiola ka thënë se nesër do ta konfirmojë të ardhmen e tij, transmeton Koha.net, shkrimin e Goal.

Kur është pyetur nga gazetarët, pas fitores prej një me zero kundër Hannoverit, për të ardhmen e tij, Guradiola ka thënë: “Nesër. Rummenigge më ka thënë se do të flasim vetëm një ditë pas takimit me Hannoverin. Tani do të udhëtojmë së bashku me autobus dhe do të bisedojmë. Gjithmonë flasim kur takohemi”.

Guradiola është i lidhur me një largim nga Allianz Arena, ndërsa spekulohet se aventura e tij e radhës mund të jetë Premier Liga.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...