Published On: 23 Prill, 2017

Guardiola ka 300 milionë për transferime, ja tre dëshirat kryesore (Foto)

Pep Guardiola do të këtë 300 milionë euro në dispozicion për transferimin e lojtarëve të rinj

Trajneri i Mancehster Cityt, Pep Guardiola tashmë ka përzgjedhur tre futbollistët e parë që dëshiron t’i transferojë gjatë verës.

Sipas The Sun, Guardiola në dispozicion do të ketë 300 milionë euro, ndërsa dëshira e parë e tij është sulmuesi i Arsenalit, Alexis Sanchez.

Dëshira e dytë është mbrojtësi i djathtë i Tottenhmait, Kyle Walker dhe qendërmbrojtësi i Southamptonit, Virgil van Dijk.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...