Published On: 3 Shkurt, 2016

Guardiola e do këtë talent në City (Foto)

  • Pep Guardiola po synon ta transferoj në Manchester City talentin gjerman të Schalkes, Leroy Sane

Pep Guardiola qysh tash ka nisur të mendoj për aventurën e re që do ta nis në fund të këtij sezoni te Manchester City.

Sipas Daily Star, trajneri aktual i Bayern Munichut synon ta transferoj në Etihad talentin gjerman të Schalkes, Leroy Sane.

”Leroy është një talent i madh dhe unë vetëm mund ta përgëzoj Gjermaninë që ka një talent të tillë”, kishte deklaruar Guardiola më herët.

Sane kërkohet edhe nga Arsenali, Liverpooli, Real Madridi dhe Barcelona. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...