Published On: 1 Korrik, 2016

Guardiola dëshiron yllin e Bayernit në City

  • Pep Guardiola e dëshiron në Manchester City mesfushorin Thiago Alcantara

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola dëshiron që sërish ta transferojë mesfushorin spanjoll, Thiago Alcantara.

Ai e kishte transferuar atë fillimisht në Bayern para tre viteve, po e dëshiron sërish në skuadrën e tij, shkruan El Cofidencial.

Guardiola beson se Alcantara dhe Gundogan do të përbenin një mesfushë perfektë dhe do të shkëlqenin në Premierligë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...