Published On: 20 Shtator, 2017

Grupe të armatosura stërviten në Shqipëri (VIDEO)

Një video skandaloze dhe njëherësh e frikshme është bërë publike mbrëmjen e djeshme në rrjetin social Facebook.

Ka qenë ish-kryeministri Sali Berisha që ka bërë publike pamjet e një grupi të armatosur që stërvitet në malet e Shqipërisë. Nuk dihet vendi se ku është xhiruar kjo video, por sipas ish-kryeministrit Berisha këto janë bandat e ‘Noriegës së Shqipërisë’.

‘Këto janë bandat e partisë siciliste në shtetin e Noriegës!’, shkruan në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...