Published On: 24 Prill, 2016

Grubi kërcënon me luftë

 

Shefi i kabintetit të Ali Ahmetit dhe deputeti i BDI-së me një status në Facebook ka cituar Otto von Bismarck-un duke aluduar se në Evropë do të shpërthejë luftë e ardhur nga Ballkani, njfoton Telegrafi Maqedoni.

Grubi në Facebook shkruan”Burrështetasi i madh gjerman, Otto von Bismarck, më 1888 do të thotë : “Një ditë, luftë e madhe Evropiane do të shpërthen si pasojë e ndonjë ngjarjeje të marrë në Ballkan” përfundon Grubi./Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...