Published On: 26 Prill, 2016

Gruaja seksi e ministrit

Kjo grua thith turistë në vendin e saj ! Milena Santos është gruaja e ministrit të ri të Turizmit në Brazil, Alessandro Teixeira.

Ajo ka qenë një Miss BumBum dhe kjo mund të kuptohet nga fotot e saj. Santos është ndër femrat më seksi në Brazil dhe natyrisht që burri i saj ministër e di mirë këtë gjë. Pavarësisht se ajo është gruaja e një politikani, Milena shfaqet gjithmonë provokuese në rrjetet sociale duek treguar “asetet” e saj.

Ajo ka mijëra fansa që ndjekin me kërshëri publikimet “hot” të saj.

g12 g10 g9

Ela foi eleita como Miss Bumbum EUA

Ela foi eleita como Miss Bumbum EUA

g7 g6 g5 g4 g3 g2 g1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...