Published On: 17 Qershor, 2016

Gruaja rrah ish-burrin në Mitrovicë

Një femër serbe ka sulmuar ish-burrin e saj, po ashtu, serb nga Mitrovica. Gruaja është arrestuar nga Policia e Kosovës dhe është dërguar në mbajtje, shkruan Gazeta Express.

“Është arrestuar e dyshuara femër K-Serbe pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull K-Serb- ish bashkëshortin e saj. Me urdhër të prokurorit e dyshuara dërgohet në mbajtje”, njofton Policia. /GazetaExpress

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...