Published On: 2 Nëntor, 2016

Gruaja me tumor në lëkurë apelon për ndihmë. Ka vetëm 7 ditë jetë

Një grua e cila është diagnostikuar para një viti me tumor në lëkurë, ka ende mundësi të shërohet, por për këtë duhet një ndërhyrje delikate kirurgjikale.

Në pamundësi për ta përballuar vet këtë ndërhyrje të kushtueshme, gruaja e quajtur Lule Guzja, me ndihmën edhe të miqve të saj apelon për ndihmë.

“TE GJITHE BASHKE NE MUNDEMI!

Lule Guzja eshte diagnostikuar me tumor lekure para nje viti. Tumori eshte konsideruar nga mjeket e specializuar te kesaj fushe, totalisht i eleminueshem nese kryhet si operacion brenda nje afati sa me te afert, pasi eshte perhapur ne permasa te medha dhe normalisht ne zone tejet delikate si koka… por ka vetem 7 ditë kohë… asnje dite me shume… kush deshiron qe kjo foto te kthehet me ngjyra, pra te shpetoje nje jete, le te kontaktoje ne kete nr: 069 246 0995.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...