Published On: 15 Tetor, 2016

Gruaja e zuri burrin të dehur, përgjigja e tij është shokuese

Një çift i cili e kishte 20 vjetorin e martesës duket se nuk iu shkoi ashtu siç ata kishin dëshirë, shkruan revista Kosovarja.

Në 4 të mëngjesit gruaja u zgjua dhe pa burrin e saj në kuzhinë duke pirë raki…

Kur e pyeti se pse po pinte, ai i tha:

Të kujtohet para 20 viteve kur babai yt na zuri dhe më tha “ose martohuni ose do të përfundosh 20 vite në burg… sot do të ishin bërë ato 20 vite” .

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...